PLIVAČKI MARATON ADA MEĐICA – 12. AVGUST 2018.

Danas je u Beogradu održan treći međunarodni plivački maraton Ada Međica. Organizatori trke su bili Savez za daljinsko-maratonsko i masters plivanje Srbije i udruženje Ljubitelji Save i Dunava “Ada Međica”. Na ovom izuzetno dobro organizovanom takmičenju naš klub je predstavlajlo četvoro takmičara koji su se u Pančevo vratili sa tri medalje.

Zlatnu medalju u starosnoj kategoriji 15-18 godina osvojio je Miloš Petrović, zlato je takođe osvojio i Draško Petrović u konkurenciji takmičara 50-54 godine dok je Kosta Mirković osvojio srebro među takmičarima starim između 40 i 44 godine. Četvrti predstavnik TKT-a bio je Igor Sokolovski. Naši takmičari plivali su distancu od 2.5 kilometara a na programu je bio i plivački maraton na 5km.
Momcima svaka čast na postignutim rezultatima.