XX PANČEVAČKI TRIATLON        
GENERALNI PLASMAN ELIT 2013
                         
Elitna trka 750m 20km 5km  muskarci
mesto vreme pliv+T1 bicikl trcanje   bodovi SB Ime prezime godiste kategorija klub grad
1 0:55:37 0:11:02 0:32:12 0:12:23 0:43:14 100 10 Ognjen Stojanović 1990 elit TKTriogy Racing Novi Sad
2 0:56:39 0:10:57 0:32:24 0:13:18 0:43:21 85 5 Milan Tomin 1996 junior Triogy Racing Novi Sad
3 0:56:52 0:12:02 0:32:17 0:12:33 0:44:19   8 Ciprian Balanescu 1985 elit Rumunija Rumunija
4 0:59:10 0:11:51 0:32:32 0:14:47 0:44:23 70 2 Petar Ivackovic 1996 junior TK Tamiš Pančevo
5 0:59:40 0:11:54 0:32:32 0:15:14 0:44:26 60 1 Vladimir Stolsavljevic 1989 elit TK Tamiš Pančevo
6 1:00:02 0:11:56 0:34:12 0:13:54 0:46:08 50 3 Bojan Karanovic 1993 elit TK Dinamik Novi Sad
7 1:00:19 0:12:24 0:34:33 0:13:22 0:46:57 40 6 Danilo Jovanovic 1997 junior TK Tamiš Pančevo
8 1:01:21 0:12:09 0:34:07 0:15:05 0:46:16 35 33 Tomin Bogdan 1994 junior Triogy Racing Novi Sad
9 1:01:22 0:12:00 0:34:24 0:14:58 0:46:24 30 30 Jovan Ponjevic 1988 elit Triogy Racing Novi Sad
10 1:01:47 0:12:50 0:35:37 0:13:20 0:48:27 25 7 Nikola Jeftic 1988 elit ТК "4МЕ" Beograd
11 1:02:42 0:12:23 0:34:42 0:15:37 0:47:05 20 65 Djordje Agbaba 1987 elit Triogy racing Novi Sad
12 1:05:19 0:14:13 0:37:19 0:13:47 0:51:32 17 11 Marjan Lukic 1975 elit TK Tamiš Pančevo
13 1:05:20 0:14:50 0:34:31 0:15:59 0:49:21 14 20 Dejan Milivojević  1969 veteran TK Bor Bor
14 1:05:29 0:14:23 0:35:02 0:16:04 0:49:25 12 24 Milan Krotić  1970 veteran TK Tamiš Pančevo
15 1:06:26 0:14:58 0:34:27 0:17:01 0:49:25 10 29 Zoran Bradić  1969 veteran individual Beograd
16 1:07:17 0:11:50 0:38:28 0:16:59 0:50:18 8 27 Božidar Race 1995 junior PK Partizan Beograd
17 1:08:00 0:15:12 0:36:24 0:16:24 0:51:36 6 32 Željko Ivković 1979 elit TK Sprint Sombor
18 1:08:15 0:12:56 0:36:47 0:18:32 0:49:43 4 39 Nemanja Miskovic 1982 elit TK Tamiš Pančevo
19 1:08:47 0:13:35 0:38:52 0:16:20 0:52:27 3 37 Aleksandar Boskovic 1994 elit TK Tamiš Pančevo
20 1:08:53 0:18:38 0:35:05 0:15:10 0:53:43 2 64 Vladimir Riling 1984 elit TK Tamiš Pančevo
21 1:09:40 0:15:21 0:36:03 0:18:16 0:51:24 1 13 Dragisa Mladenovic 1969 veteran TK Zajecar Zajecar
22 1:10:41 0:15:06 0:38:27 0:17:08 0:53:33   9 Vladimir Cvejic 1979 elit TK Dinamik Novi Sad
23 1:11:56 0:18:52 0:36:42 0:16:22 0:55:34   23 Slavoljub Jovanović  1968 veteran TK Bor Bor
24 1:12:18 0:15:23 0:42:08 0:14:47 0:57:31   35 Igor Todorovic 1996 junior TK Tamiš Pančevo
25 1:12:50 0:15:36 0:38:52 0:18:22 0:54:28   28 Milutin Petkovic 1963 veteran TK Tamiš Pančevo
26 1:13:07 0:20:10 0:38:39 0:14:18 0:58:49   19 Luka Čanji 1986 elit AK Proleter AK Proleter
27 1:14:06 0:18:19 0:37:59 0:17:48 0:56:18   63 Zoran Radosavljevic 1984 elit TK Tamiš Pančevo
28 1:15:28 0:20:24 0:34:52 0:20:12 0:55:16   17 Nemanja Matic 1988 elit individual Vrsac
29 1:15:38 0:15:55 0:39:11 0:20:32 0:55:06   52 Jovica Peulic 1981 elit TK Dinamik Novi Sad
30 1:15:42 0:15:02 0:38:17 0:22:23 0:53:19   50 Petar Petkovic 1996 junior KEŠ Kragujevac
31 1:15:43 0:18:45 0:40:02 0:16:56 0:58:47   60 Flabio Carmona 1972 veteran Kuba Cuba
32 1:17:27 0:18:21 0:40:08 0:18:58 0:58:29   15 Aleksandar Jovanovic 1972 veteran individual Beograd
33 1:17:31 0:18:59 0:40:37 0:17:55 0:59:36   21 Milan Vučić  1988 elit TK Bor Bor
34 1:17:41 0:16:54 0:40:02 0:20:45 0:56:56   53 Zoran Zivlak 1960 veteran TK Dinamik Novi Sad
35 1:19:01 0:16:47 0:42:30 0:19:44 0:59:17   59 Veroljub Zmijanac 1983 elit Bgd Running Club Beograd
36 1:20:15 0:21:03 0:40:31 0:18:41 1:01:34   49 Krsljanin Nemanja 1992 elit ТК "4МЕ" Beograd
37 1:22:48 0:26:00 0:44:09 0:12:39 1:10:09   48 Nikola Nikolovski 1979 elit ТК "4МЕ" Beograd
38 1:23:03 0:22:01 0:42:06 0:18:56 1:04:07   16 Boban Radoičić 1966 veteran Bgd Running Crew Beograd
39 1:25:24 0:19:46 0:43:37 0:22:01 1:03:23   22 Zoran   Čubra 1964 veteran TK Tamiš Pančevo
40 1:25:45 0:23:45 0:44:33 0:17:27 1:08:18   58 Strahinja Strelic  1995 junior XII BGDgimnazija Beograd
41 1:25:46 0:23:56 0:41:54 0:19:56 1:05:50   41 Jovan Opačić 1956 veteran TK Tamiš Pančevo
42 1:26:43 0:21:40 0:42:02 0:23:01 1:03:42   66 Balsa Radjenovic 1974 elit Bgd Running Club Beograd
43 1:32:47 0:17:56 0:46:31 0:28:20 1:04:27   56 Ivan Zeljkovic 1975 elit Triogy racing Novi Sad
44 1:32:48 0:21:42 0:47:41 0:23:25 1:09:23   61 Darko Savic 1975 elit Triogy racing Srbija
45 1:47:07 0:28:53 0:54:41 0:23:33 1:23:34   26 Stefan Stanković  1995 junior TK Bor Bor
46 1:47:08 0:47:16 0:34:47 0:25:05 1:22:03   107 Miljurko Durkovic 1959 veteran individual Beograd
  DNF 0:12:11 0:33:58   0:46:09   4 Nemanja Korac 1983 elit TK Tamiš Pančevo
  DNF 0:14:48         47 Crnogorac Jovan 1962 veteran ТК "4МЕ" Beograd
  DNF 0:25:56         54 Boris Drcalic 1946 veteran TK Dinamik Novi Sad
                         
XX PANČEVAČKI TRIATLON        
GENERALNI PLASMAN ELIT 2013
                         
Elitna trka 750m 20km 5km  devojke
mesto vreme plivanje
+T1
bicikl trcanje   bodovi SB Ime prezime godiste kategorija klub grad
1 1:15:32 0:12:33 0:44:40 0:18:19 0:57:13 100 51 Natalija Karanovic 1999 junior TK Dinamik Novi Sad
2 1:16:03 0:14:57 0:43:17 0:17:49 0:58:14 85 25 Kristina Šmit 1995 junior TK Tamiš Pančevo
3 1:17:18 0:15:00 0:43:36 0:18:42 0:58:36 70 18 Zorana Pavlov 1989 elit Triogy racing Novi Sad
4 1:19:20 0:14:32 0:45:17 0:19:31 0:59:49 60 38 Slavica Bozic  1999 junior TK "ATP" Valjevo
5 1:20:09 0:15:48 0:43:28 0:20:53 0:59:16 50 43  Dragana Manojlovic  1978 elit ТК "4МЕ" Beograd
6 1:25:02 0:16:34 0:46:03 0:22:25 1:02:37 40 40 Gordana Krstić  1963 veteran TK Tamiš Pančevo
7 1:27:41 0:18:57 0:45:16 0:23:28 1:04:13 35 44 Živojinović Aleksandra 1973 veteran ТК "4МЕ" Beograd
8 1:40:54 0:21:00 0:50:12 0:29:42 1:11:12 30 45 Pažin Biljana 1969 veteran ТК "4МЕ" Beograd