cilj cilj
vreme
plivanje
plasman
plivanje
vreme
vreme
trcanja+T
SB Ime prezime godiste kategorija klub grad pol Prvenstvo Srbije u akvatlonu
Pančevo 30.jun 2013. godine
Plasman STARIJI OSNOVCI
1998. godiste I mladji    
500m plivanja  +  2500m trcanja
1 18:09 2 7:18 10:51:00 95 Luka Matović 1998 SO TK Tamiš Pančevo M
2 18:43 14 8:11 10:32:00 119 Dusan Kostovic 1999 SO KES  Kragujevac M
3 19:08 10 7:44 11:24:00 93 Stefan Marić 2000 SO TK Sprint Sombor M
4 19:22 4 7:24 11:58:00 92 Lazar Dedić 2000 SO TK Sprint Sombor M
5 19:24 1 7:06 12:18:00 118 Milos Mihajlovic 2000 SO PK Dinamo Pančevo M
6 19:58 7 7:30 12:28:00 94 David Buncic 1999 SO PK Dinamo Pančevo M
1 19:59 12 7:53 12:06:00 111 Bozica Andric 1999 SO TK ATP Valjevo ž
7 20:26 3 7:20 13:06:00 90 Nikola Medan 2000 SO TK Tamiš Pančevo M
2 20:34 5 7:26 13:08:00 97 Ivana Gojsovic 2001 SO PK Dinamo Pančevo ž
8 20:53 19 8:40 12:13:00 91 Vanja Isevski 2001 SO TK Tamiš Pančevo M
3 20:55 8 7:32 13:23:00 104 Sonja Lazic 1999 SO TK ATP Valjevo ž
9 21:10 17 8:28 12:42:00 102 Blagic Aleksandar 1995 rekreativac TK Tamiš Pančevo M
10 21:11 16 8:18 12:53:00 96 Stefan Pap 2000 SO TK Tamiš Pančevo M
11 21:24 24 9:16 12:08:00 115 Uroš Jovanov 1998 SO TK Tamiš Pančevo M
12 21:25 23 9:15 12:10:00 116 Dušan Stojadinović 2000 SO TK Tamiš Pančevo M
13 21:45 20 8:59 12:46:00 106 David Stefanov 1999 SO TK Tamiš Pančevo M
4 22:00 27 9:53 12:07:00 108 Andjelka Bozic 2001 SO TK ATP Valjevo ž
5 22:07 9 7:33 14:34:00 101 Natasa Dragojlovic 1999 SO TK ATP Valjevo ž
6 22:09 15 8:12 13:57:00 107 Andjela Lukic 2001 SO TK ATP Valjevo ž
14 23:07 28 10:34 12:33:00 120 Veljko Maksimovic 1999 SO KES  Kragujevac M
15 23:12 6 7:29 15:43:00 44 Dimitrije Markovic 1998 SO TK ATP Valjevo M
7 23:18 21 9:07 14:11:00 100 Renata Gerstmajer 2001 SO TK Sprint Sombor ž
16 23:33 26 9:19 14:14:00 99 Miloš Kosanović 2001 SO TK Sprint Sombor M
17 23:47 11 7:49 15:58:00 121 Nikola Stanimirovic 2000 SO PK Dinamo Pančevo M
18 24:46:00 22 9:14 15:32:00 113 Danijel Pantic 1999 SO PK Kolubara Lazarevac M
19 24:47:00 31 11:02 13:45:00 45 Milos Ivkovic 1979 SO TK Pozarevac Pozarevac M
20 24:55:00 25 9:17 15:38:00 112 Ivan Stanojevic 2000 SO PK Kolubara Lazarevac M
21 25:12:00 13 8:01 17:11:00 110 Danijel Mihailovic 2000 SO TK ATP Valjevo M
8 25:41:00 30 10:56 14:45:00 103 Davidovic Anja 2001 SO TK Tamiš Beograd ž
22 26:18:00 18 8:35 17:43:00 98 Marko Glavic 2001 SO VK Mladost Pančevo M
23 31:20:00 29 10:55 20:25:00 114 Nikola Alimpic 1999 SO TK Tamiš Pančevo M
24 32:53:00 32 12:44 20:09:00 109 Mihailo Stefanov  1996 rekreativac TK Tamiš Pančevo M
  DFR 33 17:01   117 Milica Arizanovic 1996 rekreativac TK Tamiš Pančevo ž